מתחם אינפיניטי בפתח תקווה: “בהשקעה של ₪360,000 בלבד״: ככה עושים היום רווח משמעותי בעסקה אמיתית ופשוטה

״דווקא בזמן שמחירי הדירות בשמים, זה בדיוק הזמן להשקיע״, כך סיפרו לנו היום בחברת Lighter Life מבית Contempo, אשר מציעה כעת לציבור הרחב הזדמנות השקעה אטרקטיבית במיוחד: השקעה ביחידת קרקע בפתח תקווה, במתחם אינפינטי על הפארק, ב- 360,000 בלבד, עם פוטנציאל רווח אדיר בתוך פרק זמן קצר יחסית – בהתאם לדו״ח שמאי תקן 22!

פוטנציאל רווח אדיר – דווקא בתקופה הזו

״אנחנו פותחים כאן את הדלת עבור רבים שרוצים להיכנס לעולם השקעות הנדל״ן, דווקא בתקופה בה מחירי הדירות מרקיעים לשחקים״, מספר דובר החברה, וממשיך: ״זו לא עסקה דמיונית, זו עסקה אמיתית ופשוטה לכל דבר – קרקע באזור מבוקש במרכז הארץ עם תוכנית מפורטת, בסמיכות למתחם רכבת ופוטנציאל רווח משמעותי, ובנוסף לכך, המשקיע קובע מה ירצה לעשות בהמשך ובכל נקודת זמן, בין אם הוא ירצה למכור את הקרקע או להתקדם לשלבי הבנייה – ההחלטה בידיים שלכם״ בליווי ויעוץ מלא מבית חברת Lighter life מקבוצת Contempo.

בחברת Lighter Life מדגישים: ״”על מנת להעניק בטחון ללקוחותינו, החברה משאירה לעצמה נתח נכבד בפרויקט” היזמות והבניה בפועל והרווח המניב בעתיד של מתחם “אינפיניטי על הפארק”– מהווה עתיד חזק ואיתן לחברה”.

מבית חברת העל Contempo

חברת Contempo הינה חברת האם של חברת Lighter life הנמצאת בבעלות שחר רז. לחברה ניסיון עשיר בבניה וייזום פרויקטים רבים בכל רחבי הארץ ובפרט באזור המרכז – והכל בשקיפות מלאה. הפרויקטים אותם יוזמת החברה מתוכננים ומעוצבים בסטדנרטים הגבוהים ביותר, ביניהם ניתן למצוא פרויקטים בגבעתיים, תל-אביב, רמת השרון, רעננה ועוד. חשוב לציין שהחברה עובדת בשיתוף פעולה מלא עם אחד ממשרדי עו״ד המובילים בישראל, פרל כהן. ״חשוב לנו להבהיר למשקיעים שהם בידיים הכי טובות ובטוחות שיש, לכל אורך הדרך יש להם אבא ואמא המעניקים להם את המעטפת המושלמת לעסקה הכי בטוחה שיש ועם ניסיון של עשרות פרויקטים שכבר נמסרו בהצלחה לקהל המשקיעים״, מספרים בחברה, ״אנחנו לא מוכרים כאן פנטזיה או אדמה במקום לא ידוע – זו קרקע ביעוד ידוע עם תוכנית מפורטת, אין היום עסקה בטוחה מזו״.

מתחם אינפיניטי בפתח תקווה – הדבר הבא

הקרקע המדוברת נמצאת כאמור בפתח תקווה, הפרוייקט נקרא: “אינפיניטי על הפארק”  אשר צפוי בעתיד להפוך לאחד המתחמים המבוקשים באזור וכבר עכשיו נחשב בעיני רבים כפרויקט הדגל הבא. נקודה חשובה שכדאי לציין היא העובדה שהקרקעות מיועדות לשימוש פרטי או מסחרי. ״המתחם נחשב כבר היום לאחד האטרקטיביים ביותר״, מסכמים ב- Lighter Life, ״הנגישות של המתחם לצירי תחבורה ראשיים ולרכבת של פתח תקווה רק הופכים את ההשקעה לעוד יותר נדירה וייחודית, אין לנו ספק שחלון ההזדמנויות ייסגר בקרוב משום שנותרו יחידות אחרונות להשקעה, לכן זה הזמן להיכנס לעסקה – ובהקדם. השאלה כאן היא לא אם יהיה רווח למשקיעים, אלא כמה רווח…״.